Konserve Dolu Kutu Kurutma Makinesi (Dryer)


Özet : 

Sterilize İşlemi sonrası Dolu Konserve Kutularının, üzerinde kalan suların,  hızlı bir şekilde uzaklaştırılması işleminde kullanılır. Burada ürünlerin bekleme yapmadan tarih atma ve ambalaj bölümlerine geçişi hızlanır.

Otoklav sonrası tarih atma işlemini öncesinde su zerreciklerini gidererek ink jet  mürekkebinin, kutuya iyi yapışması sağlanır.

Hava bıçakları kullanılır.

Sıyırma ve su uzaklaştırması istenen  gıda, metal tüm sektörlerde kullanılabilir.

Ekonomik çözümlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

 

Detaylı Bilgi : 

 

Firmamız olarak geliştirdiğiniz dolu kutu kurutma makinemiz ile üretim bandınızı durdurmadan kurutma işlemi sağlanmaktadır. Konserve kapama işleminden geçen ürünün üretim bandına ekleyerek, üzerinde kalmış sıvıları kurutmanız için tercih edebilirsiniz. Buna ek olarak kuru bir şekilde geçen ürününüz sayesinde, tarih atma ve ambalajlama işleminizi rahat bir şekilde yapabilirsiniz.

Sıyırma ve su buharlaştırma işlemi gerekli olan gıda ve metal sektörlerinde kullanmak üzere tasarlanmıştır. Oluşmuş olan konserve sektöründeki sorunlarınızı deneyimlerimiz ile çözümlemek için buradayız. Sizlere daha iyi hizmet sağlayabilmek için fikrinizi bizimle paylaşın sorunlarınızı çözelim.

 

Dolu Kutu Kurutma Makinesi teklifi için iletişim sayfasından teklif isteyebilirsiniz.

 

 

kurutma makinesi