Bakliyat Ürünleri Sulu Sistem Taş Tutucu


 

 

Özet :

Haşlanmış veya Kuru Bakliyat  Ürünlerinin içindeki , bakliyatın içindeki taşların ayrılması işleminde kullanılır. Ürünlerin ayrıca yıkanmasını sağlar. Haşlama öncesi ve sonrasında kullanılabilir.

Bezelye, Nohut, Fasulye, Pirinç, Barbunya, Mısır vb . Bakliyatlarda kullanılabilir. Otomatik Olarak 2 sn de tutulan taşları ayrı bir hazneye gönderir. İmalatınızı durdurmaz.

 

Genel Bilgi:

Konserve hazır yemek ve haşlanmış ürün sektöründe çalışan firmaların, genelinde oluşan soruna çözüm bulmak amacıyla üretilmiş olan makinamız. Bakliyat ürünlerini haşlama evresini geçtikten sonra ürünlerin içerisinde kalmış olan taşları ayırmak için ve ürünleri yıkamak için kullanılmaktadır. Bakliyat ürünleri sulu sistem taş tutucu olarak adlandırılan bakliyat taş ayırıcı olarak ta bilinen bu makine sizlere hem iş gücünden hem de zamandan tasarruf ettirecektir.

 

Haşlanmış ve kuru bakliyatlar kullanılmak üzere tasarlanmış olan bakliyat taş ayırıcı sistem, otomatik olarak 2 sn de içerisinde kalmış taşları farklı haznesine göndermektedir. Bezelye taş ayıklama, nohut taş ayıklama, pirinç taş ayıklama, barbunya taş ayıklama, mısır taş ayıklama, vb. ayıklama sıkıntılarına son verebilirsiniz. Aynı zaman da üretim bandına entegre edilebilir oluşu ile sizi asla kesintiye uğratmaz. Ürün A kalite paslanmazdır.

Örneğin taşsız diye satın aldığınız Barbunyadan taş çıkması sonucu, sektörel sekteye uğrayabilirsiniz marka değeriniz zedelenebilir. Konserve ürününü daha fazla ücret ödemenize rağmen, oluşabilecek bu tarz olayların önüne geçebilirsiniz. Makinemiz kendisini çok kısa bir sürede amorti etmektedir.

Detaylı bilgi için Rammak.com iletişim sayfasından bize ulaşabilir teklif alabilirsiniz.

 

Bakliyat Ürünleri Sulu Taş Tutucu ( Bean Washer Destoner )
Bakliyat Ürünleri Sulu Taş Tutucu ( Bean Washer Destoner )
Bakliyat Ürünleri Sulu Taş Tutucu ( Bean Washer Destoner )
Bakliyat Ürünleri Sulu Taş Tutucu ( Bean Washer Destoner )

 

 

Bakliyat Ürünleri Sulu Sistem Taş Tutucu, Ayırıcı makine ( Bean Washer Destoner )

bezelye taş tutucu makine

barbunya taş tutucu makine

fasulye taş tutucu makine

bakla taş tutucu makine

nohut taş tutucu makine

mısır taş tutucu makine

nohut pilaki taş tutucu makine

Haşlanmış ve kuru bakliyat taş ayırma makinesi