Konserve Dolu Kutu Yıkama Makinesi. (Washer)


Özet : 

Dolu Konserveler kapatıldıktan sonra yıkama yapılmaz ise otoklav suyu kirlenir.Otoklav çıkışında konserve kutularının üzerinde yemek kirleri oluşur. Kısa sürede otoklav sularının değiştirilmesi gerekir. Bu durum ile karşılaşmamak için konserve kutuları yıkama makinesinde yıkanmalıdır.

Dolu Konserveler Yıkama işlemi

Dolu konserve yıkama makinesi ile Otoklav (‘Sterilize’) işlemine girmeden önce oluşacak yemek artıklarının temizlenmesi için kullanılan dolu konserve yıkama makinesi ile kaliteyi arttırabilirsiniz. Konserve yıkama makinesi kullanmıyorsanız sık aralıklar ile otoklav suyunu değiştirmeniz gerekecektir. Konserve dolum makinesi ile dolumu yapılan ürünler konserve kapama makinesi yardımıyla kapandıktan sonra oluşan yemek artıklarını ortadan kaldırılır. Böylece otoklava giren konservelerin hijyenik oluşu nedeniyle otoklav suyunuz uzun süre temiz kalır.

Konserve kapama makinesi ile otoklav arasına entegre edilen, yıkama makinesi sayesinde üretim bandı durmaz üretiminiz aksamaz. Kısa zaman içerisinde kendi maliyetini çıkaracaktır

.

İletişim ve teklif alabilmek için iletişim sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınız.

 

 Otoklav, Konserve, Konserve Dolu Kutu Yıkama